فایل های دسته بندی مواد و متالوژی - صفحه 1

پاورپوینت جزوه درسی ریخته گری

جزوه درسی ریخته گری به صورت پاورپوینت در 41 صفحه، فهرست مطالب: مقدمه ای بر ریخته گری، انواع کوره ها، کوره کوپلا، کوره روریر، کوره گردان، کوره بوته ای، کوره الکتریکی، کوره القایی، کوره قوس الکتریکی، تولید ریخته گری (شوشه)، تولید ریخته گری (شمش)، تولید ریخته گری (شمش مکانیکی)، ریخته گری مداوم و ...

قیمت : 25,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت ریخته گری تبریدی

مقدمه: روش ريخته‌گري تبريدي در مورد توليد قطعات ريختگي نيازمند به عمليات حرارتي بعدي براي سختكاري سطحي، بسيار مناسب است. با انجام اين روش، سختي مورد نياز قطعه (نظير ميل سوپاپ) در حين فرايند ريخته‌گري توسط مبردگذاري در قالب، حاصل مي‌شود. بنابراين، قطعات توليد شده با اين روش، نيازي به عمليات سختكاري..

قیمت : 15,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت ریخته گری چدن خاکستری

چدن های خاکستری: چدن خاکستری آلیاژی از دو عنصر آهن و کربن است که معمولاً دارای عناصر دیگری نظیر سیلسیم، منگنز، فسفر و ... مي‌باشد. آهن بعنوان عنصر پایه و کربن بعنوان عنصر آلیاژی اصلی بکار مي‌رود. درصد عنصر کربن در چدن خاکستری معمولاً بیشتر از %2 وزنی مي‌باشد. وجود کربن و سیلسیم در این چدن سبب پدید..

قیمت : 18,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت ریخته گری کوبشی

مقدمه: ریخته گری کوبشی با نام آهنگری فلز مایع نیز شناخته می شود. در این فرایند فلز مذاب داخل قالب ( درون یک صفحه قالب ) جای گرفته و صفحه دیگر قالب با فشار هیدرولیکی بسته می شود و تا انجماد مذاب فشار ادامه دارد. فشار بالای به کار برده شده و انجماد سریع در سطح قطعه به دلیل سرعت بالای انتقال حرارت ...

قیمت : 21,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل

پاورپوینت ريخته گري گريز از مركز

ريخته گري گريز از مركز (centrifugal casting machine)، بخشی از متن: روش ريخته گري گريز از مركز به روشي گفته مي شود كه در ان كه در ان قالب تحت تاثير نيروي گريز از مركز پر مي شود.

قیمت : 16,000 تومان

توضیحات بیشتر دریافت فایل